• Home
  • Aktualności
  • Mecenas Ewelina Czechowicz uczestnikiem programu EUIPO Trade Mark and Design Education Programme

Kancelaria Wiński

2019. Kancelaria Wiński: Jak powiedzieliśmy, tak zrobiliśmy. A także kilka słów o rewolucji w polskim ustawodawstwie.

W naturalny sposób koniec roku zawsze jest czasem wspomnień i podsumowań tego, co planowaliśmy i co osiągnęliśmy.

Z perspektywy Kancelarii Wiński rok 2019 był intensywny, efektywny, a nawet efektowny.

W ciągu tych dwunastu miesięcy informowaliśmy Państwa na bieżąco o naszych przedsięwzięciach. Teraz nadszedł czas, aby spojrzeć wstecz i szczerze rozliczyć się z własnych dokonań.

Czytaj dalej

Wesołych Świąt!

Szanowni Państwo,
 
Niech nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą dla Państwa czasem radości i spokoju.
 
Życzymy Państwu nastrojowych chwil z bliskimi, bezpiecznych podróży i prezentów wywołujących uśmiech na twarzy i ciepło w sercu. 
 
Niech te Święta będą naprawdę magiczne!
 
Radca Prawny Marek Wiński wraz z Zespołem Kancelarii Wiński
 
 

Uwaga na podrobione decyzje Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej

Szanowni Państwo,

Ostatnio otrzymujemy coraz liczniejsze sygnały od naszych Klientów o pismach pochodzących rzekomo od Urzędu Patentowego RP, stwierdzających udzielenie prawa ochronnego na znak towarowy pod warunkiem uiszczenia opłaty rejestracyjnej na wskazane w treści tych pism konto bankowe. Uwiarygodnieniu tych tak zwanych "decyzji”, imitujących prawdziwe decyzje Urzędu Patentowego, ma służyć użycie godła państwowego, nazwy Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej i adresu urzędu przy al. Niepodległości 188/192 w Warszawie, a także autentycznych danych znaku towarowego, o którego rejestrację ubiega się adresat takiej korespondencji.

W rzeczywistości są to pisma sfabrykowane przez podmioty trzecie podszywające się pod Urząd Patentowy RP, których działanie jest próbą wyłudzenia pieniędzy.

Urząd Patentowy wydał komunikat ostrzegawczy w tej sprawie. Z jego pełną treścią mogą Państwo zapoznać się na stronie internetowej urzędu. Tam też znajdą Państwo przykład takiej sfałszowanej decyzji.

W związku z zaistniałą sytuacją apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności w stosunku do korespondencji urzędowej dotyczącej postępowań o udzielenie prawa ochronnego na znak towarowy.

Skontaktuj się z Kancelarią Prawa Gospodarczego Wiński

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
T. (+48) 71 79 400 90
F. (+48) 71 79 400 91
T. (+48) 22 122 88 42

godziny

Pn - Pt: 900- 1700
Sb - Nd: nieczynne

Wpisz swoje imię
Nr telefonu
Wpisz swój adres email adres email niewaściwy
Wpisz swoją wiadomość

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marek Wiński z siedzibą przy ul. Partyzantów 101/4, 51-679 Wrocław. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi zapytania ofertowego. Masz prawo do wglądu, poprawiania i żądania usunięcia danych. Więcej: Polityka prywatności

Biuro Wrocław

ul. Leszczyńskiego 4, lok. 80
50-078 Wrocław

filia warszawa

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa