• Home
  • Aktualności
  • Mecenas Marek Wiński ekspertem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Kancelaria Wiński

"Dobre pomysły są lepsze niż pieniądze, ponieważ mając dobry pomysł, nie jest trudno uzyskać pieniądze." (Ben Sweetland)

Czy chronią Państwo swoją własność? Mieszkanie, samochód, cenne kolekcje? Oczywiście, że tak! A czy chronią Państwo swoją własność intelektualną?

Uprzejmie polecamy zajrzeć do naszego bloga i zapoznać się z najnowszym artykułem Jak oszczędzić na rejestracji znaku towarowego lub wzoru przemysłowego nawet 75 procent? Jeżeli bowiem w ten nowy rok weszli Państwo z mocnym postanowieniem zadbania o swoje dobra niematerialne oraz

  • spełniają Państwo kryteria, które określają Państwa status jako MŚP (mały i średni przedsiębiorca) oraz
  • siedziba Państwa przedsiębiorstwa znajduje się w Unii Europejskiej,

zapewne zainteresuje Państwa wiadomość, że od 10 stycznia 2022 roku mogą Państwo ubiegać się o dotacje z unijnego Urzędu EUIPO na rejestrację znaków towarowych, wzorów przemysłowych i patentów.

Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w sprawie programu dotacji z EUIPO albo jeżeli po lekturze naszego artykułu zdecydują Państwo, że najwyższy czas uporządkować swoje portfolio IP, zapraszamy do kontaktu.

 

 

Grafika: OpenClipart-Vectors, Pixabay

Skontaktuj się z Kancelarią Prawa Gospodarczego Wiński

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
T. (+48) 71 79 400 90
F. (+48) 71 79 400 91
T. (+48) 22 122 88 42

godziny

Pn - Pt: 900- 1700
Sb - Nd: nieczynne

Wpisz swoje imię
Nr telefonu
Wpisz swój adres email adres email niewaściwy
Wpisz swoją wiadomość

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marek Wiński z siedzibą przy ul. Partyzantów 101/4, 51-679 Wrocław. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi zapytania ofertowego. Masz prawo do wglądu, poprawiania i żądania usunięcia danych. Więcej: Polityka prywatności

Biuro Wrocław

ul. Leszczyńskiego 4, lok. 80
50-078 Wrocław

filia warszawa

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa