• Home
  • Aktualności
  • Kancelaria Wiński na konferencji "Projektowanie identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa"

Radca prawny Marek Wiński wykładowcą prawa e-commerce na studiach podyplomowych Manager E-commerce

Radca prawny Marek Wiński od tego roku prowadzi zajęcia dydaktyczne na studiach podyplomowych Manager E-commerce w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu z przedmiotu prawo e-commerce.

 

Przedmiot wykładu obejmuje podstawy prawa własności intelektualnej (prawo autorskie z uwzględnieniem ochrony programów komputerowych, znaki towarowe), prawo internetu (prawo usług świadczonych drogą elektroniczną, ochrona praw konsumentów) oraz ochronę danych osobowych.

 

Podczas ćwiczeń ze studentami analizowane będą praktyczne kwestie związane z prowadzeniem działalności gospodarczej w internecie (regulamin sklepu internetowego, klauzule niedozwolone), treść pouczeń GIODO pod formularzami rejestracji i kontaktu w sklepie lub serwisie internetowym, jak zgłosić zbiór danych osobowych do GIODO i inne.

Skontaktuj się z Kancelarią Prawa Gospodarczego Wiński

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
T. (+48) 71 79 400 90
F. (+48) 71 79 400 91
T. (+48) 22 122 88 42

godziny

Pn - Pt: 900- 1700
Sb - Nd: nieczynne

Wpisz swoje imię
Nr telefonu
Wpisz swój adres email adres email niewaściwy
Wpisz swoją wiadomość

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marek Wiński z siedzibą przy ul. Partyzantów 101/4, 51-679 Wrocław. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi zapytania ofertowego. Masz prawo do wglądu, poprawiania i żądania usunięcia danych. Więcej: Polityka prywatności

Biuro Wrocław

ul. Leszczyńskiego 4 lok. 80
50-078 Wrocław

filia warszawa

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa