• Home
  • Aktualności
  • Mecenas Marek Wiński ekspertem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Mecenas Marek Wiński ekspertem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Mecenas Marek Wiński został zaproszony przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego do udziału w grupie roboczej ekspertów z zakresu prawa autorskiego. Przedmiotem cyklicznych spotkań grupy roboczej jest analiza i opiniowanie cywilnych środków egzekwowania praw własności intelektualnej. Analizy te służyć będą jako konsultacje dla komisji sejmowych w pracach nad zmianami legislacyjnymi oraz jako sondowanie środowisk opiniotwórczych co do kierunku zmian w prawie autorskim.

 

W grupie roboczej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego biorą udział przedstawiciele Komendy Głównej Policji, organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi, organizacji producentów audiowizualnych, organizacji i stowarzyszeń ochrony praw autorskich oraz wybitni eksperci specjalizujący się w dziedzinie prawa autorskiego.

Skontaktuj się z Kancelarią Prawa Gospodarczego Wiński

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
T. (+48) 71 79 400 90
F. (+48) 71 79 400 91
T. (+48) 22 122 88 42

godziny

Pn - Pt: 900- 1700
Sb - Nd: nieczynne

Wpisz swoje imię
Nr telefonu
Wpisz swój adres email adres email niewaściwy
Wpisz swoją wiadomość

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marek Wiński z siedzibą przy ul. Partyzantów 101/4, 51-679 Wrocław. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi zapytania ofertowego. Masz prawo do wglądu, poprawiania i żądania usunięcia danych. Więcej: Polityka prywatności

Biuro Wrocław

ul. Leszczyńskiego 4 lok. 80
50-078 Wrocław

filia warszawa

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa