• Home
  • Aktualności
  • Program dotacji unijnych SME Fund 2023. Jak zaoszczędzić nawet 1000 euro na zgłoszeniu znaku towarowego lub wzoru przemysłowego.

Wykład Mecenasa Marka Wińskiego dla uczestników Laboratorium Dobrej Marki

W dniu 26 marca br. w warszawskim Hotelu Bellotto odbyła się kolejna edycja Laboratorium Dobrej Marki, projektu skierowanego do architektów i projektantów wnętrz, powołanego do życia w ramach wspólnej inicjatywy magazynu Świat Rezydencji Wnętrz Ogrodów i Wydawnictwa KONCEPT.

 

O aspektach prawnych istotnych z punktu widzenia obydwu grup zawodowych mówił Mecenas Marek Wiński, który w swoim wystąpieniu skupił się na kwestii umów jako podstawach współpracy projektantów i inwestorów. Mecenas Wiński przedstawił zebranym rodzaje umów, zasady formułowania postanowień umownych i sposób ustalania wynagrodzenia; omówił również przepisy dotyczące odstąpienia od umowy. Uczestnicy spotkania zapoznali się także z tematyką praw autorskich do projektu.

 

Dziękujemy Organizatorom Laboratorium Dobrej Marki za zaproszenie.

Skontaktuj się z Kancelarią Prawa Gospodarczego Wiński

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
T. (+48) 71 79 400 90
F. (+48) 71 79 400 91
T. (+48) 22 122 88 42

godziny

Pn - Pt: 900- 1700
Sb - Nd: nieczynne

Wpisz swoje imię
Nr telefonu
Wpisz swój adres email adres email niewaściwy
Wpisz swoją wiadomość

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marek Wiński z siedzibą przy ul. Partyzantów 101/4, 51-679 Wrocław. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi zapytania ofertowego. Masz prawo do wglądu, poprawiania i żądania usunięcia danych. Więcej: Polityka prywatności

Biuro Wrocław

ul. Leszczyńskiego 4 lok. 80
50-078 Wrocław

filia warszawa

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa