Mecenas Ewelina Czechowicz uczestnikiem programu EUIPO Trade Mark and Design Education Programme

EUIPO Trade Mark and Design Education Programme to dziewięciomiesięczny kurs dla praktyków zajmujących się prawem własności intelektualnej, zorganizowany przez Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) z siedzibą w hiszpańskim Alicante, realizowany przez personel EUIPO, wiodących specjalistów w dziedzinie własności intelektualnej i naukowców. Koncentruje się na praktykach Urzędu dotyczących rejestracji znaków towarowych i rozpoznawania sporów dotyczących europejskich znaków towarowych.

 

Kurs obejmuje dwie trzydniowe sesje w siedzibie EUIPO, uzupełnione o e-learning i webinaria – w sumie 150 godzin kształcenia w wymiarze merytorycznym i praktycznym. Zwieńczeniem kursu będzie egzamin, który odbędzie się w czerwcu, i wręczenie specjalnych certyfikatów EUIPO.

 

Kibicujemy Pani Mecenas i trzymamy kciuki!

 

Skontaktuj się z Kancelarią Prawa Gospodarczego Wiński

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
T. (+48) 71 79 400 90
F. (+48) 71 79 400 91
T. (+48) 22 122 88 42

godziny

Pn - Pt: 900- 1700
Sb - Nd: nieczynne

Wpisz swoje imię
Nr telefonu
Wpisz swój adres email adres email niewaściwy
Wpisz swoją wiadomość

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marek Wiński z siedzibą przy ul. Partyzantów 101/4, 51-679 Wrocław. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi zapytania ofertowego. Masz prawo do wglądu, poprawiania i żądania usunięcia danych. Więcej: Polityka prywatności

Biuro Wrocław

ul. Leszczyńskiego 4 lok. 80
50-078 Wrocław

filia warszawa

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa