• Home
  • Aktualności
  • 141. spotkanie International Trademark Association (INTA), czyli maj w Bostonie

Kancelaria Wiński

141. spotkanie International Trademark Association (INTA), czyli maj w Bostonie

Amerykańskie Ateny, Miasto na Wzgórzu, Miasto Fasoli… Boston. Jedno z najstarszych (1630r.) i najważniejszych miast portowych w Stanach Zjednoczonych. W pobliskim Cambridge działa najstarszy amerykański uniwersytet Harvard oraz renomowany Massachusetts Institute of Technology (MIT).

To tutaj Alexander Graham Bell wynalazł telefon i to tu zbudowano pierwszą kolej podziemną. W Bostonie urodził się nowelista Edgar Allan Poe, twórca terminu sztuczna inteligencja John McCarthy, aktorzy Uma Thurman (Pulp Fiction) i Edward Norton (Podziemny krąg). Największą liczbę tytułów mistrzowskich w lidze NBA ma drużyna Boston Celtics, a bostoński port rybacki podobno najlepsze homary na Wschodnim Wybrzeżu.

W tym wyjątkowym, inspirującym przeszłością i możliwościami przyszłości miejscu, w dniach 18-22 maja br. odbędzie się doroczne spotkanie organizowane przez International Trademark Association (INTA) – prestiżowe i największe wydarzenie tego typu na świecie, skupiające najlepszych praktyków w dziedzinie ochrony znaków towarowych i własności intelektualnej.

Spotkania INTA to unikatowa okazja do wymiany doświadczeń z najwybitniejszymi prawnikami ze wszystkich kontynentów, spotkań networkingowych, umacniania nawiązanych wcześniej kontaktów i poznawania nowych specjalistów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu opiekę prawną w każdym kraju świata za sprawą rozwiniętej sieci współpracujących z nami kancelarii prawnych.

Na relację z pobytu Mecenasa Wińskiego w Bostonie zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową po 22 maja.

Więcej informacji o 141. spotkaniu INTA mogą Państwo uzyskać na stronie internetowej Wydarzenia

Obraz Gordon Johnson z Pixabay

Skontaktuj się z Kancelarią Prawa Gospodarczego Wiński

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
T. (+48) 71 79 400 90
F. (+48) 71 79 400 91
T. (+48) 22 122 88 42

godziny

Pn - Pt: 900- 1700
Sb - Nd: nieczynne

Wpisz swoje imię
Nr telefonu
Wpisz swój adres email adres email niewaściwy
Wpisz swoją wiadomość

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marek Wiński z siedzibą przy ul. Partyzantów 101/4, 51-679 Wrocław. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi zapytania ofertowego. Masz prawo do wglądu, poprawiania i żądania usunięcia danych. Więcej: Polityka prywatności

Biuro Wrocław

ul. Leszczyńskiego 4 lok. 80
50-078 Wrocław

filia warszawa

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa