• Home
  • Aktualności
  • Mecenas Marek Wiński gościem na IV seminarium arbitrów i mediatorów Sądu Polubownego ds. domen internetowych przy PIIT

Kancelaria Wiński na XVI Targach eHandlu w Krakowie

Mecenas Marek Wiński i Mecenas Ewelina Czechowicz reprezentowali Kancelarię Wiński podczas XVI Targów eHandlu, które odbyły się 17 kwietnia na terenie krakowskiego Centrum EXPO.

 

Ta cykliczna impreza, skupiająca firmy oferujące rozwiązania produktowe i usługowe przeznaczone dla przedsiębiorców z sektora handlu elektronicznego, w ciągu kilku lat obecności na polskiej scenie e-commerce na trwałe wpisała się w kalendarz najważniejszych branżowych wydarzeń tego typu w Polsce, zdobywając zasłużoną renomę i popularność. Tegoroczną edycję Targów współtworzyło kilkudziesięciu wystawców i odwiedziło blisko cztery tysiące zwiedzających.

 

Kancelaria Wiński wystąpiła na Targach z ofertą usług prawnych dla przedsiębiorców internetowych: rejestracja i ochrona znaków towarowych, ochrona nazw domen internetowych, regulaminy dla sklepów i serwisów www, ochrona danych osobowych i RODO – to tylko fragment usług, jakie świadczymy dla branży internetowej.

 

W ramach oferty specjalnej zwiedzający Targi mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji prawnych z Mecenasem Wińskim i Mecenas Czechowicz w formule speed consulting. Pytali nas Państwo m.in. o dokumentację, jaką muszą posiadać sklepy internetowe, o ochronę danych osobowych w świetle rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), a także o ochronę marki i metody obrony przed działaniami nieuczciwej konkurencji.

 

Dodatkowo Mecenas Marek Wiński pojawił się o godzinie 14:40 na scenie Targów i przedstawił prezentację pt. Prawne aspekty budowania silnej marki w internecie, z której słuchacze dowiedzieli się m.in. jakie są podstawowe narzędzia prawne do budowania silnej marki w internecie, jak przeciwdziałać naruszeniu znaków towarowych i nieuczciwej konkurencji, jak przeciwdziałać naruszeniu praw autorskich do treści i zdjęć publikowanych na stronie www i w sklepie online oraz jak bronić się przed zarzutem naruszenia cudzej marki i nieuczciwej konkurencji wobec innych przedsiębiorców.

 

Wszystkim naszym gościom, którzy odwiedzili stoisko Kancelarii Wiński i z którymi mieliśmy przyjemność porozmawiać, serdecznie dziękujemy za spotkanie.

 

Dziękujemy również wszystkim wystawcom, z którymi współtworzyliśmy to wyjątkowe i inspirujące wydarzenie, jak również organizatorowi – firmie Infoguru – za profesjonalizm i niesłabnącą pasję.

 

Skontaktuj się z Kancelarią Prawa Gospodarczego Wiński

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
T. (+48) 71 79 400 90
F. (+48) 71 79 400 91
T. (+48) 22 122 88 42

godziny

Pn - Pt: 900- 1700
Sb - Nd: nieczynne

Wpisz swoje imię
Nr telefonu
Wpisz swój adres email adres email niewaściwy
Wpisz swoją wiadomość

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marek Wiński z siedzibą przy ul. Partyzantów 101/4, 51-679 Wrocław. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi zapytania ofertowego. Masz prawo do wglądu, poprawiania i żądania usunięcia danych. Więcej: Polityka prywatności

Biuro Wrocław

ul. Leszczyńskiego 4 lok. 80
50-078 Wrocław

filia warszawa

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa