Kancelaria Wiński

Kancelaria Wiński na XVI Targach eHandlu w Krakowie

Mecenas Marek Wiński i Mecenas Ewelina Czechowicz reprezentowali Kancelarię Wiński podczas XVI Targów eHandlu, które odbyły się 17 kwietnia na terenie krakowskiego Centrum EXPO.

Ta cykliczna impreza, skupiająca firmy oferujące rozwiązania produktowe i usługowe przeznaczone dla przedsiębiorców z sektora handlu elektronicznego, w ciągu kilku lat obecności na polskiej scenie e-commerce na trwałe wpisała się w kalendarz najważniejszych branżowych wydarzeń tego typu w Polsce, zdobywając zasłużoną renomę i popularność. Tegoroczną edycję Targów współtworzyło kilkudziesięciu wystawców i odwiedziło blisko cztery tysiące zwiedzających.

Kancelaria Wiński wystąpiła na Targach z ofertą usług prawnych dla przedsiębiorców internetowych: rejestracja i ochrona znaków towarowych, ochrona nazw domen internetowych, regulaminy dla sklepów i serwisów www, ochrona danych osobowych i RODO – to tylko fragment usług, jakie świadczymy dla branży internetowej.

W ramach oferty specjalnej zwiedzający Targi mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji prawnych z Mecenasem Wińskim i Mecenas Czechowicz w formule speed consulting. Pytali nas Państwo m.in. o dokumentację, jaką muszą posiadać sklepy internetowe, o ochronę danych osobowych w świetle rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), a także o ochronę marki i metody obrony przed działaniami nieuczciwej konkurencji.

Dodatkowo Mecenas Marek Wiński pojawił się o godzinie 14:40 na scenie Targów i przedstawił prezentację pt. Prawne aspekty budowania silnej marki w internecie, z której słuchacze dowiedzieli się m.in. jakie są podstawowe narzędzia prawne do budowania silnej marki w internecie, jak przeciwdziałać naruszeniu znaków towarowych i nieuczciwej konkurencji, jak przeciwdziałać naruszeniu praw autorskich do treści i zdjęć publikowanych na stronie www i w sklepie online oraz jak bronić się przed zarzutem naruszenia cudzej marki i nieuczciwej konkurencji wobec innych przedsiębiorców.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymać nieodpłatnie prezentację, którą przygotowaliśmy na Targi, wystarczy napisać do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wszystkim naszym gościom, którzy odwiedzili stoisko Kancelarii Wiński i z którymi mieliśmy przyjemność porozmawiać, serdecznie dziękujemy za spotkanie.

Dziękujemy również wszystkim wystawcom, z którymi współtworzyliśmy to wyjątkowe i inspirujące wydarzenie, jak również organizatorowi – firmie Infoguru – za profesjonalizm i niesłabnącą pasję.

PS. Wiadomość z ostatniej chwili: XVII Targi eHandlu odbędą się już niebawem – 22 października 2019 w Warszawie.

Skontaktuj się z Kancelarią Prawa Gospodarczego Wiński

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
T. (+48) 71 79 400 90
F. (+48) 71 79 400 91
T. (+48) 22 122 88 42

godziny

Pn - Pt: 900- 1700
Sb - Nd: nieczynne

Wpisz swoje imię
Nr telefonu
Wpisz swój adres email adres email niewaściwy
Wpisz swoją wiadomość

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marek Wiński z siedzibą przy ul. Partyzantów 101/4, 51-679 Wrocław. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi zapytania ofertowego. Masz prawo do wglądu, poprawiania i żądania usunięcia danych. Więcej: Polityka prywatności

Biuro Wrocław

ul. Leszczyńskiego 4 lok. 80
50-078 Wrocław

filia warszawa

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa