• Home
  • Aktualności
  • Mecenas Marek Wiński ekspertem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Informacja o działaniu Kancelarii Prawnej Wiński w kontekście COVID-19

Szanowni Państwo,

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych prawników, personelu, klientów i współpracowników jest naszym najwyższym priorytetem w tym okresie niepewności, związanym z koronawirusem (COVID-19). Uważnie monitorujemy sytuację i postępujemy zgodnie z praktykami zalecanymi przez władze, aby zminimalizować ryzyko narażenia, zapewniając jednocześnie nieprzerwaną obsługę naszych klientów.

 

Zespół kancelarii pracuje normalnym trybem, od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00. Ze względów sanitarnych i epidemiologicznych - w związku z przyrostem stwierdzonych w Polsce zachorowań na COVID-19 - zachęcamy Państwa do kontaktu z nami drogą telefoniczną i mailową. Możliwość spotkań w kancelarii ograniczamy do szczególnych przypadków. W razie potrzeby chętnie zorganizujemy telekonferencję za pośrednictwem telefonu lub transmisji VoIP.

 

W razie potrzeby niektórzy z naszych pracowników mogą zostać oddelegowani do pracy zdalnej (home office), co nie będzie miało wpływu na terminowość i jakość usług świadczonych dla Państwa przez naszą kancelarię. Wdrożyliśmy systemy bezpieczeństwa IT oraz procedury zapewniające poufność danych przekazywanych na odległość oraz ochronę danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem WE 679/2016 RODO.

 

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi tzw. specustawy oraz praw i obowiązków pracodawców w czasie stanu zagrożenia epidemicznego, zachęcamy Państwa do lektury naszego artykułu: Pracodawcy w obliczu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19.

 

Środki prewencyjne wdrożone przez kancelarię w kontekście COVID-19:

 

Higiena: Wdrożyliśmy najlepsze praktyki w zakresie mycia rąk: rozdaliśmy naszym pracownikom zasoby higieniczne i zamieściliśmy ulotki w naszej firmie z instrukcjami dotyczącymi właściwych technik mycia rąk. Gorąco zachęcamy wszystkich do przestrzegania rygorystycznych zasad higieny osobistej.

 

Ciągłość biznesowa: Mamy plany awaryjne na wypadek, gdyby prawnicy i pracownicy kancelarii nie mieli fizycznego dostępu do naszego biura, czy to z powodu COVID-19, czy innej sytuacji awaryjnej, aby zapewnić sobie nieprzerwany dostęp do wszystkich naszych kluczowych systemów i nadal skutecznie i wydajnie obsługiwać naszych klientów.

 

Dołożymy wszelkich starań, aby dowieść, że w każdej, nawet najtrudniejszej rynkowo sytuacji, pozostajemy do Państwa dyspozycji, zachowując najwyższą jakość świadczonych usług.

Skontaktuj się z Kancelarią Prawa Gospodarczego Wiński

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
T. (+48) 71 79 400 90
F. (+48) 71 79 400 91
T. (+48) 22 122 88 42

godziny

Pn - Pt: 900- 1700
Sb - Nd: nieczynne

Wpisz swoje imię
Nr telefonu
Wpisz swój adres email adres email niewaściwy
Wpisz swoją wiadomość

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marek Wiński z siedzibą przy ul. Partyzantów 101/4, 51-679 Wrocław. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi zapytania ofertowego. Masz prawo do wglądu, poprawiania i żądania usunięcia danych. Więcej: Polityka prywatności

Biuro Wrocław

ul. Leszczyńskiego 4 lok. 80
50-078 Wrocław

filia warszawa

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa