• Home
  • Aktualności
  • Mecenas Marek Wiński ekspertem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Kancelaria Wiński

Kancelaria Wiński 2005-2020

Szanowni Państwo,

W tym wyjątkowym czasie stawiającym przed nami wszystkimi szczególne wyzwania, z którymi nie przypuszczaliśmy nigdy, że przyjdzie nam się zmierzyć, skromnie obchodzimy nasz jubileusz. Oto bowiem w tym dziwnym i trudnym 2020 roku świętujemy piętnastą rocznicę istnienia Kancelarii Wiński.

 

Grafika: Gerd Altmann, Pixabay

Od piętnastu lat wspieramy Państwa w tworzeniu przedsiębiorczości, nowej jakości gospodarki, świadomej swojej wartości i przysługujących jej praw. Od początku istnienia stawialiśmy na ochronę prawa własności: autorskiej idei i wynikających z niej profitów. Jako esteci jesteśmy entuzjastami wartościowej twórczości, jako prawnicy jesteśmy obrońcami prawa własności. Dlatego pomagamy, najlepiej jak potrafimy, we współtworzeniu i szanowaniu efektów pracy twórczej myśli i szeroko pojętego know-how.

Ten jubileuszowy rok miał być zupełnie inny. Planowaliśmy uroczystości, toasty i przemowy. Pandemia koronawirusa zniweczyła te zamiary. W obecnej sytuacji musimy dostosować się do rzeczywistości. Uczcimy zatem naszą rocznicę robiąc to, co umiemy najlepiej – wspierając Państwa plany, zamiary i nadzieje tak, abyśmy przetrwali i wrócili do normalności, gdy już będzie to możliwe.

Dbajmy o siebie i dbajmy o siebie nawzajem.

Skontaktuj się z Kancelarią Prawa Gospodarczego Wiński

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
T. (+48) 71 79 400 90
F. (+48) 71 79 400 91
T. (+48) 22 122 88 42

godziny

Pn - Pt: 900- 1700
Sb - Nd: nieczynne

Wpisz swoje imię
Nr telefonu
Wpisz swój adres email adres email niewaściwy
Wpisz swoją wiadomość

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marek Wiński z siedzibą przy ul. Partyzantów 101/4, 51-679 Wrocław. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi zapytania ofertowego. Masz prawo do wglądu, poprawiania i żądania usunięcia danych. Więcej: Polityka prywatności

Biuro Wrocław

ul. Leszczyńskiego 4, lok. 80
50-078 Wrocław

filia warszawa

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa