• Home
  • Aktualności
  • Mecenas Marek Wiński gościem na IV seminarium arbitrów i mediatorów Sądu Polubownego ds. domen internetowych przy PIIT

Kancelaria Wiński w rankingu IP STARS

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością i satysfakcją dzielimy się z Państwem informacją o wyróżnieniu Kancelarii Wiński w prestiżowym międzynarodowym rankingu IP STARS, skupiającym najznakomitsze kancelarie prawne specjalizujące się w ochronie praw własności intelektualnej. Pozycja Kancelarii Wiński w tym zestawieniu to wyraz uznania dla naszego doświadczenia w sprawach, których celem jest rejestracja i ochrona znaków towarowych.

 

Wsparcie prawne Kancelarii Wiński pomogło dziesiątkom naszych Klientów w osiągnięciu jednego z kamieni milowych budowania i ochrony portfolio własności intelektualnej w ich przedsięwzięciach, zarówno na poziomie krajowym, jak i unijnym oraz międzynarodowym. Do grona naszych Klientów należą firmy z branży odzieżowej, spożywczej, medycznej, motoryzacyjnej, IT, produkcyjnej, tytoniowej, medialnej, lifestyle, kosmetycznej, finansowej, sportowej, meblarskiej, gamingowej, browarniczej, szkutniczej, jubilerskiej, handlowej, wydawniczej, muzycznej, gastronomicznej, a także osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej oraz jednostki budżetowe.

 

Jeżeli zatem mają Państwo znak towarowy (markę), pod którą prowadzicie lub zamierzacie prowadzić działalność i którą chcecie chronić, koniecznie zwróćcie uwagę na korzyści płynące z rejestracji znaku towarowego, na przykład w kontekście obrony przed tzw. nieuczciwą konkurencją.

 

Nasze zadanie polega m.in. na tym, aby ocenić możliwości ubiegania się o rejestrację znaku towarowego, a w przypadku stwierdzenia, że nie ma przeszkód (bezwzględnych lub względnych) do zgłoszenia znaku do ochrony – na zaopiekowaniu się całą procedurą zgłoszeniową.

 

Oferujemy również monitoring znaków towarowych i pomoc prawną w innych aspektach dotyczących znaków towarowych, takich jak sprzeciw od rejestracji znaku towarowego, wniosek o unieważnienie znaku towarowego, wniosek o stwierdzenie wygaśnięcia znaku towarowego oraz wycena znaków towarowych.

 

Więcej informacji o rejestracji znaku towarowego znajdą Państwo tu, a o ochronie marki – tutaj.

Po bliższe informacje o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji zapraszamy do dedykowanego działu tutaj.

Skontaktuj się z Kancelarią Prawa Gospodarczego Wiński

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
T. (+48) 71 79 400 90
F. (+48) 71 79 400 91
T. (+48) 22 122 88 42

godziny

Pn - Pt: 900- 1700
Sb - Nd: nieczynne

Wpisz swoje imię
Nr telefonu
Wpisz swój adres email adres email niewaściwy
Wpisz swoją wiadomość

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marek Wiński z siedzibą przy ul. Partyzantów 101/4, 51-679 Wrocław. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi zapytania ofertowego. Masz prawo do wglądu, poprawiania i żądania usunięcia danych. Więcej: Polityka prywatności

Biuro Wrocław

ul. Leszczyńskiego 4 lok. 80
50-078 Wrocław

filia warszawa

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa