• Home
  • Aktualności
  • Uwaga na podrobione decyzje Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej

Kancelaria Wiński

Szczęśliwego Nowego Roku!

Szanowni Państwo,

W zbliżającym się siedmiomilowymi krokami 2022 roku, ogłoszonym rokiem Wandy Rutkiewicz, pierwszej kobiety, która stanęła na szczycie K2, wszystkim Paniom i Panom – życzymy zdrowia, odwagi i siły.

Zgodnie z deklaracją ONZ będzie to także Międzynarodowy Rok Szkła. Szkło to światłowody, fotowoltaika, kosmiczny teleskop Jamesa Webba, szklano-organiczne komponenty medyczne, luksfery, czyli szklane cegły – wizytówka architektury z lat minionych, i w PRL, i w designerskich wnętrzach rodem z Miami w latach osiemdziesiątych XX wieku. Jest szkło z Murano i czeskie szkło, i jest szklana pogoda Małgorzaty Ostrowskiej i Lombardu. Dlatego wszystkim inżynierom, wynalazcom i wizjonerom, astronomom i astrofizykom, lekarzom i laborantom, architektom i murarzom, rzeźbiarzom, hutnikom i muzykom – życzymy zdrowia, odwagi i siły.

A ponieważ w 2022 czekają nas dwa wielkie wydarzenia sportowe, bo i Zimowe Igrzyska Olimpijskie w lutym, i Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w listopadzie – wszystkim trenerom, kadrowiczom, obecnym i przyszłym olimpijczykom, wuefistom, początkującym sportowcom w drodze na treningi przed lekcjami i po lekcjach, i raczkującym niemowlakom – życzymy zdrowia, odwagi i siły.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Fot.: Gerd Altmann, Pixabay

Skontaktuj się z Kancelarią Prawa Gospodarczego Wiński

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
T. (+48) 71 79 400 90
F. (+48) 71 79 400 91
T. (+48) 22 122 88 42

godziny

Pn - Pt: 900- 1700
Sb - Nd: nieczynne

Wpisz swoje imię
Nr telefonu
Wpisz swój adres email adres email niewaściwy
Wpisz swoją wiadomość

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marek Wiński z siedzibą przy ul. Partyzantów 101/4, 51-679 Wrocław. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi zapytania ofertowego. Masz prawo do wglądu, poprawiania i żądania usunięcia danych. Więcej: Polityka prywatności

Biuro Wrocław

ul. Leszczyńskiego 4 lok. 80
50-078 Wrocław

filia warszawa

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa