• Home
  • Prawo gospodarcze

Prawo gospodarcze

Obsługa prawna firm

Jedną ze specjalizacji naszej Kancelarii jest prawo gospodarcze. W jej ramach prowadzona jest obsługa prawna dla przedsiębiorcy.

Naszymi klientami są zarówno firmy debiutujące na rynku, jak i podmioty istniejące od wielu lat, które na przykład szukają rozwiązań pozwalających na dokonanie tzw. optymalizacji podatkowej. Zajmujemy się też profesjonalną wyceną wartości niematerialnych do gospodarczego wykorzystania - m.in. wyceną praw autorskich majątkowych.

Obsługa spółek handlowych

Obsługa prawna obejmuje też usługi dotyczące spółek prawa handlowego, jak również struktur holdingowych spółek. Pomagamy naszym klientom w tworzeniu spółek w różnych formach prawnych, a także w łączeniu, podziale i przekształcaniu spółek. Doradzamy w kwestiach takich jak wysokość kapitału, rozkład praw i obowiązków członków spółki, formy zabezpieczeń zobowiązań niepieniężnych. Obsługa spółek handlowych 

Windykacja dla firm

Oferujemy również skuteczną windykację na drodze sądowej w celu odzyskania należności dla firmy wynikających z faktur, umów i odpowiedzialności odszkodowawczej.

Contact

Contact Us

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
T. (+48) 71 79 400 90
F. (+48) 71 79 400 91
T. (+48) 22 122 88 42

Wroclaw Office

ul. Leszczyńskiego 4, lok. 80
50-078 Wroclaw
Poland

Warsaw Office

ul. Mokotowska 1
00-640 Warsaw
Poland

OFFICE HOURS

Mon - Fri: 900- 1700
Sat - Su: closed