• Home
  • Nowe technologie

Nowe technologie

Prawo nowych technologii

Jedną ze specjalizacji naszej Kancelarii jest prawo nowych technologii. Świadczymy usługi prawne dostosowane do potrzeb nowego, innowacyjnego sektora biznesu. Pomagamy naszym klientom prowadzić działalność zgodnie z regulacjami prawnymi obowiązującymi na rynku krajowym, jak również w całej Unii Europejskiej - na etapie wprowadzania, wykorzystywania i obrotu produktów technologicznych. Od wielu lat obsługujemy firmy z branży IT, w tym między innymi wspieramy przedsiębiorców w pisaniu umów IT dla deweloperów, jak i inwestorów. Specjalizacja obejmuje także zagadnienia związane z gałęzią prawo internetu (w tym obsługa prawna e-commerce). Doradzamy w szczególności właścicielom sklepów internetowych i serwisów internetowych odnośnie świadczenia usług drogą elektroniczną, elektronicznych płatności i ochrony danych osobowych. Reprezentujemy naszych klientów w sporach dotyczących praw do domen internetowych. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi usługami w ramach specjalizacji nowe technologie.

Skontaktuj się z Kancelarią Prawa Gospodarczego Wiński

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
T. (+48) 71 79 400 90
F. (+48) 71 79 400 91
T. (+48) 22 122 88 42

godziny

Pn - Pt: 900- 1700
Sb - Nd: nieczynne

Wpisz swoje imię
Nr telefonu
Wpisz swój adres email adres email niewaściwy
Wpisz swoją wiadomość

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marek Wiński z siedzibą przy ul. Partyzantów 101/4, 51-679 Wrocław. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi zapytania ofertowego. Masz prawo do wglądu, poprawiania i żądania usunięcia danych. Więcej: Polityka prywatności

Biuro Wrocław

ul. Leszczyńskiego 4 lok. 80
50-078 Wrocław

filia warszawa

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa