Kancelaria Prawa Gospodarczego WińskiKancelaria Prawa Gospodarczego Wiński od 15 lat specjalizuje się w prawie własności intelektualnej oraz nowych technologiach (prawo autorskie, ochrona znaków towarowych i patentów, zwalczanie nieuczciwej konkurencji).

Nasze doświadczenie i kompetencje spotkały się nie tylko z uznaniem naszych klientów, ale również w międzynarodowych rankingach prawniczych. Zespół prawników naszej kancelarii był wielokrotnie wyróżniony za jakość usług w sprawach dotyczących ochrony znaków towarowych oraz patentów (rankingi WTR 1000, IAM 1000).

Nasi prawnicy zdobywali doświadczenie w renomowanych międzynarodowych i krajowych kancelariach prawnych, takich jak Clifford Chance, Rödl & Partner oraz DZP Domański, Zakrzewski, Palinka. W ramach współpracy z rzecznikami patentowymi, organami celnymi oraz innymi podmiotami świadczymy dla naszych klientów pomoc prawną we wszelkich sprawach związanych z ochroną własności intelektualnej, transferem i komercjalizacją oraz prawem gospodarczym.

Istotną część naszej praktyki zajmują kwestie obsługi prawnej e–commerce, prawo IT oraz ochrona danych osobowych. Jako kancelaria partnerska Izby Gospodarki Elektronicznej (eIzby) w Warszawie bierzemy czynny udział w grupie legislacyjnej. Jesteśmy autoryzowanym audytorem w procesie certyfikacji Izby Gospodarki Elektronicznej w Warszawie, w ramach którego badamy przedsiębiorców w zakresie spełnienia standardów prawnych wymaganych wobec sklepów i serwisów internetowych typu e-commerce. Wspieramy powstawanie spółek innowacyjnych typu startup, obsługujemy fundusze inwestycyjne oraz doradzamy w komercjalizacji wynalazków przedsiębiorcom i jednostkom naukowym. Oferujemy pełną obsługę w pozyskiwaniu funduszy z Unii Europejskiej.

Dzięki współpracy z kancelariami prawnymi i rzecznikami patentowymi możemy zaoferować naszym klientom obsługę prawną we wszystkich krajach Unii Europejskiej oraz w większości krajów na całym świecie.

 

Kancelaria Prawa Gospodarczego Wiński - Marek WińskiJesteśmy członkami międzynarodowych organizacji: 
INTA (International Trademark Association), 
ECTA (European Community Trademark Association).

Dla kogo?
 

Jako butikowa kancelaria prawna specjalizująca się w prawie własności intelektualnej doradzamy polskim i zagranicznym przedsiębiorcom z branży nowych technologii, IT, FMCG oraz producentów i dystrybutorów. Współpracujemy z działami prawnymi i prawnikami in-house dużych korporacji, które delegują do naszej kancelarii sprawy z zakresu naszej specjalizacji (outsourcing IP). Opiekujemy się portfolio znaków towarowych producentów znanych marek. Doradzamy przedsiębiorcom w zakresie zabezpieczenia prawnego wprowadzenia nowych produktów na rynek. Naszymi klientami są również agencje reklamowe i działy marketingu potrzebujące konsultacji w zakresie legalności prowadzonych kampanii wizerunkowych i reklamowych. Reprezentujemy różne podmioty w sporach o naruszenie praw autorskich, znaków towarowych oraz patentów. Opiekujemy się pod względem prawnym sklepami i serwisami internetowymi. Wspieramy naszych klientów w procesach inwestycyjnych oraz przygotowaniu do debiutu na rynku alternatywnym (New Connect).

GRUPA KONSYLIUM,
CZYLI KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Naszym klientom zapewniamy kompleksową pomoc prawną również w dziedzinach poza naszą specjalizacją. W tym celu z inicjatywy Kancelarii Wiński powstała Grupa Konsylium, w skład której wchodzą specjaliści (indywidualni prawnicy, biegli rewidenci, doradcy podatkowi) ze wszystkich istotnych dziedzin prawa, w tym prawa pracy, prawa nieruchomości, zamówień publicznych, audytu i rachunkowości, podatków i funduszy EU.

Obsługa prawna w ramach Grupy Konsylium odbywa się w ten sposób, że klient pozostaje pod stałą opieką Kancelarii Wiński. Specjalista z Grupy Konsylium świadczy usługi dla klienta jako podwykonawca Kancelarii Wiński (of counsel). Pełną odpowiedzialność za terminowość oraz należytą staranność usług zleconych podwykonawcy z Grupy Konsylium ponosi Kancelaria Wiński. Usługi specjalistów z Grupy Konsylium są świadczone na tych samych warunkach finansowych, jak usługi Kancelarii Prawa Gospodarczego Wiński.

Skontaktuj się z Kancelarią Prawa Gospodarczego Wiński

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
T. (+48) 71 79 400 90
F. (+48) 71 79 400 91
T. (+48) 22 122 88 42

godziny

Pn - Pt: 900- 1700
Sb - Nd: nieczynne

Wpisz swoje imię
Nr telefonu
Wpisz swój adres email adres email niewaściwy
Wpisz swoją wiadomość

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marek Wiński z siedzibą przy ul. Partyzantów 101/4, 51-679 Wrocław. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi zapytania ofertowego. Masz prawo do wglądu, poprawiania i żądania usunięcia danych. Więcej: Polityka prywatności

Biuro Wrocław

ul. Leszczyńskiego 4 lok. 80
50-078 Wrocław

filia warszawa

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa