Prawo Internetu.
Obsługa prawna e-commerce

Kancelaria Wiński ma wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej e-commerce. Doradzamy największym i dynamicznie rozwijającym się sklepom internetowym oraz serwisom internetowym. Tworzymy regulaminy e-sklepów oraz innowacyjnych serwisów internetowych wraz z pełną dokumentacją prawną. Tworzymy regulaminy aplikacji na urządzenia mobilne (smartfon, tablet) oraz serwisów www typu SaaS.

Prowadzimy audyt prawny e-sklepów i serwisów internetowych pod względem wymogów nowego prawa konsumenckiego i świadczenia usług drogą elektroniczną. Sporządzamy umowy z deweloperami oprogramowania (firmami informatycznymi i programistami freelance) oraz dostawcami wszelkich usług dla e-commerce. Tworzymy polityki prywatności oraz plików cookies dla wszelkiego rodzaju sklepów internetowych i stron www.

Zapewniamy naszym Klientom zgłoszenie zbioru danych osobowych do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO) wraz z dedykowaną dokumentacją ochrony danych osobowych, obejmującą politykę bezpieczeństwa oraz instrukcję zarządzania systemem informatycznym. Wszystkie dokumenty przygotowywane są indywidualnie według specyfiki i standardów wymaganych przez Klienta.

marek winski

Kancelaria WińskiE. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
T. (+48) 71 79 400 90
T. (+48) 22 122 88 42Biuro Wrocław

ul. Leszczyńskiego 4, lok. 80
50-078 Wrocławfilia warszawa

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa

Doświadczenie


Praca w zespole legislacji polskiej Izby Handlu Elektronicznego w zakresie implementacji do polskiego prawa przepisów Nowej Dyrektywy Konsumenckiej.

Stała obsługa prawna wiodącej w Polsce i Europie spółki, która jest właścicielem i organizatorem Europejskiej Giełdy Pojazdów i Ładunków działającej w formie zaawansowanego serwisu internetowego.

Audyt prawny jednego z największych sklepów internetowych sprzętu elektronicznego i AGD pod względem wymogów nowego prawa konsumenckiego i sprzedaży na odległość.

Stała obsługa prawna wiodącego w kraju serwisu społecznościowego umożliwiającego poznawanie nowych osób i komunikację.

Skontaktuj się z Kancelarią Prawa Gospodarczego Wiński

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
T. (+48) 71 79 400 90
F. (+48) 71 79 400 91
T. (+48) 22 122 88 42

godziny

Pn - Pt: 900- 1700
Sb - Nd: nieczynne

Biuro Wrocław

ul. Leszczyńskiego 4, lok. 80
50-078 Wrocław

filia warszawa

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa

Wpisz swoje imię
Wpisz swój adres email adres email niewaściwy
Wpisz swoją wiadomość