Spory o naruszenie patentów

Spory patentowe są jednym z ważniejszych obszarów naszej specjalizacji. Od 10 lat we współpracy z Kancelarią WTS Rzecznicy Patentowi świadczymy unikalną na rynku kompleksową reprezentację w sporach o naruszenie patentów przed sądami powszechnymi, arbitrażowymi oraz urzędami patentowymi w Polsce i za granicą. Wśród instrumentów procesowych stosujemy takie środki jak notarialne zabezpieczenie dowodów naruszeń, wszczęcie i monitorowanie postępowania karnego, negocjacje i mediacje z naruszycielami, zabezpieczenie powództwa, zastępstwo procesowe przed sądami i innymi organami w celu zaniechania naruszeń oraz naprawienia szkody.

Organizujemy pomoc prawną w sporach patentowych dla polskich przedsiębiorców w całej Europie oraz na świecie. Dzięki sieci kontaktów międzynarodowych jesteśmy w stanie zapewnić obsługę prawną sporów patentowych praktycznie w każdym państwie świata. Najczęściej wspieramy polskich przedsiębiorców w sporach o naruszenie patentów w Polsce, Niemczech, Francji oraz Wielkiej Brytanii.

 

marek winski

Kancelaria WińskiE. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
T. (+48) 71 79 400 90
T. (+48) 22 122 88 42Biuro Wrocław

ul. Leszczyńskiego 4, lok. 80
50-078 Wrocławfilia warszawa

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa

Doświadczenie


Reprezentacja w sporze sądowym o ustalenie braku naruszenia patentu farmaceutycznego dotyczącego substancji czynnej venlafax pomiędzy dwoma globalnymi koncernami farmaceutycznymi.

Reprezentacja w sporze sądowym dotyczącym patentu na środek antykoncepcyjny pomiędzy dwoma międzynarodowymi koncernami farmaceutycznymi.

Reprezentacja w sporze o naruszenie patentu dotyczącego technologii zapisu cyfrowego na nośnikach optycznych pomiędzy spółkami córkami międzynarodowych koncernów z Holandii i Korei Płd.

Reprezentacja w sporze sądowym o naruszenie patentu dotyczącego tzw. ciepłej ramki w systemach okiennych pomiędzy międzynarodowym koncernem szwajcarskim oraz niemieckim producentem.

Reprezentacja w sporze sądowym o naruszenie patentu dotyczącego stacji transformatorowych pomiędzy polskimi producentami urządzeń dla kopalni węgla.

Skontaktuj się z Kancelarią Prawa Gospodarczego Wiński

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
T. (+48) 71 79 400 90
F. (+48) 71 79 400 91
T. (+48) 22 122 88 42

godziny

Pn - Pt: 900- 1700
Sb - Nd: nieczynne

Wpisz swoje imię
Nr telefonu
Wpisz swój adres email adres email niewaściwy
Wpisz swoją wiadomość

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marek Wiński z siedzibą przy ul. Partyzantów 101/4, 51-679 Wrocław. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi zapytania ofertowego. Masz prawo do wglądu, poprawiania i żądania usunięcia danych. Więcej: Polityka prywatności

Biuro Wrocław

ul. Leszczyńskiego 4 lok. 80
50-078 Wrocław

filia warszawa

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa