Ewelina Czechowicz

Absolwentka Prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Radca prawny wpisana na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu.

Posiada doświadczenie m.in. w sprawach spornych w zakresie znaków towarowych i wzorów przemysłowych przed Urzędem Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO), Urzędem Patentowym RP oraz Światową Organizacją Własności Intelektualnej (WIPO), a także w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych, gospodarczych i karnych w zakresie zwalczania nieuczciwej konkurencji, ochrony praw wyłącznych i dóbr osobistych.

Współpracowała m. in. z wiodącą wrocławską kancelarią wyspecjalizowaną we własności intelektualnej, zajmując się głównie obsługą podmiotów gospodarczych. Brała udział w przygotowaniu i opiniowaniu umów z branży IT, w tym m.in. wdrożeniowych, licencyjnych i serwisowych oraz w przeprowadzaniu audytów prawnych dotyczących praw własności intelektualnej, ze szczególnym uwzględnieniem badania zdolności rejestracyjnej znaków towarowych i wzorów przemysłowych.

  • Prawo własności przemysłowej
  • Zwalczanie nieuczciwej konkurencji
  • Prawo autorskie
  • Prawo nowych technologii
Tytuł zawodowy:
Radca prawny, Rzecznik ds. Europejskich Znaków Towarowych
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon:
+48 71 79 400 90
Języki obce:
angielski, niemiecki

Skontaktuj się z Kancelarią Prawa Gospodarczego Wiński

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
T. (+48) 71 79 400 90
F. (+48) 71 79 400 91
T. (+48) 22 122 88 42

godziny

Pn - Pt: 900- 1700
Sb - Nd: nieczynne

Wpisz swoje imię
Nr telefonu
Wpisz swój adres email adres email niewaściwy
Wpisz swoją wiadomość

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marek Wiński z siedzibą przy ul. Partyzantów 101/4, 51-679 Wrocław. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi zapytania ofertowego. Masz prawo do wglądu, poprawiania i żądania usunięcia danych. Więcej: Polityka prywatności

Biuro Wrocław

ul. Leszczyńskiego 4, lok. 80
50-078 Wrocław

filia warszawa

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa