Filip Wiński

Biegły rewident od 2006 roku. Absolwent zarządzania i marketingu na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończył roczne studia TEMPUS w Europejskiej Wyższej Szkole Gospodarczej w Berlinie (E.A.P) w zakresie ekonomii, finansów i zarządzania oraz roczny kurs Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej. Zdał egzamin na członka rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa.

W latach 1999-2008 zatrudniony w Zespole Elektrociepłowni Wrocławskich (Grupa EDF Polska), gdzie prowadził rachunkowość Spółki, kierował pracą działu księgowości i sprawozdawczości finansowej. Był odpowiedzialny za sporządzenie i publikację raportów Spółki na GPW w Warszawie. W ramach współpracy z firmą informatyczną EDRO opracował i wdrażał system konsolidacji sprawozdań finansowych wykorzystywany m.in. przez TAURON PE S.A. Od 2008 roku w ramach własnej praktyki współpracuje z firmą audytorską JUSTAN Audytor Sp. z o.o., gdzie realizował szereg projektów, takich jak audyt połączenia grupy G7 (obecna Energa), badania sprawozdań finansowych. Przeprowadził szereg wycen finansowych przedsiębiorstw (m.in. ZEC SERVICE Sp. z o.o., EKOTRAKT Sp. z o.o.), jak i znaków towarowych (m.in. 4flex, Aqua Slim, VITASTERON).

  • Prognozy, analizy i wycena finansowa przedsiębiorstw
  • Optymalizacja podatkowa praw własności intelektualnej

 

Stanowisko:
Biegły rewident
Tytuł zawodowy:
Biegły rewident
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon:
+48 71 79 400 90
Języki obce:
angielski, niemiecki

Skontaktuj się z Kancelarią Prawa Gospodarczego Wiński

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
T. (+48) 71 79 400 90
F. (+48) 71 79 400 91
T. (+48) 22 122 88 42

godziny

Pn - Pt: 900- 1700
Sb - Nd: nieczynne

Wpisz swoje imię
Nr telefonu
Wpisz swój adres email adres email niewaściwy
Wpisz swoją wiadomość

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marek Wiński z siedzibą przy ul. Partyzantów 101/4, 51-679 Wrocław. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi zapytania ofertowego. Masz prawo do wglądu, poprawiania i żądania usunięcia danych. Więcej: Polityka prywatności

Biuro Wrocław

ul. Leszczyńskiego 4 lok. 80
50-078 Wrocław

filia warszawa

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa