Katarzyna Kręźlewicz

Rzecznik patentowy od 2008 roku oraz pełnomocnik przed Urzędem Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO). Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Studiowała także prawo na Uniwersytecie w Cassino (Włochy). Absolwentka Podyplomowych Studiów Prawa Własności Przemysłowej w Instytucie Prawa Własności Intelektualnej na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła z najlepszą notą kurs „International legal skills program” organizowany przez Wyższą Szkołę Handlu i Prawa im. R. Łazarskiego oraz Center for International Legal Studies w Salzburgu, a także szkolenie „Prawo europejskie w praktyce”.

Katarzyna jest wykładowcą ochrony własności intelektualnej na uczelniach wyższych oraz prelegentką na szkoleniach i konferencjach związanych z tematyką ochrony własności przemysłowej.

  • Rejestracja znaków towarowych (polskich, unijnych, międzynarodowych)
  • Reprezentacja przed UPRP, EUIPO, WIPO, sądami i urzędami w zakresie ochrony praw własności intelektualnej
Stanowisko:
Of counsel
Tytuł zawodowy:
Rzecznik patentowy
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon:
+48 71 79 400 90
Publikacje:
Współautorka poradnika „Ochrona własności intelektualnej i przemysłowej przedsiębiorstw” wydanego przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego
Języki obce:
angielski, włoski

Skontaktuj się z Kancelarią Prawa Gospodarczego Wiński

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
T. (+48) 71 79 400 90
F. (+48) 71 79 400 91
T. (+48) 22 122 88 42

godziny

Pn - Pt: 900- 1700
Sb - Nd: nieczynne

Wpisz swoje imię
Nr telefonu
Wpisz swój adres email adres email niewaściwy
Wpisz swoją wiadomość

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marek Wiński z siedzibą przy ul. Partyzantów 101/4, 51-679 Wrocław. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi zapytania ofertowego. Masz prawo do wglądu, poprawiania i żądania usunięcia danych. Więcej: Polityka prywatności

Biuro Wrocław

ul. Leszczyńskiego 4 lok. 80
50-078 Wrocław

filia warszawa

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa