Małgorzata Ludwik

Radca prawny od 2005 roku. Absolwentka prawa na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Uniwersytetu im. Karola Ruprechta w Heidelbergu (magister prawa niemieckiego dla prawników zagranicznych - LL.M.). W 2009 roku ukończyła studia podyplomowe z zakresu prawa prasowego i autorskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe w wiodących kancelariach zagranicznych i krajowych (Dr. Bernadr Rödl & Partner, JWKG Jurgowiak, Wnuk, Kaźmierczak, Giezek, Grynhoff, Woźny, Maliński we Wrocławiu, Clifford Chance Pünder we Frankfurcie nad Menem).

Małgorzata specjalizuje się w prawie autorskim, w szczególności w kwestiach dotyczących obrotu dziełami sztuki, a także w sprawach związanych z prawnymi aspektami nowych technologii. Ma bogate doświadczenie w sporach sądowych i arbitrażowych. Jest współautorką monografii Sądownictwo polubowne (Arbitraż) (C.H. BECK, Warszawa).

Przygotowuje się do zakończenia przewodu doktorskiego na Wydziale Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego. Praca doktorska poświęcona jest kontroli sądów polubownych przez sądy powszechne.

  • Prawo autorskie
  • Umowy IT (software development)
  • Ochrona dóbr osobistych i wizerunku
  • Kultura i sztuka
Stanowisko:
Of counsel
Tytuł zawodowy:
Radca prawny
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon:
+48 71 79 400 90
Publikacje:
Rzeczpospolita, Gazeta Prawna
Języki obce:
angielski, niemiecki

Skontaktuj się z Kancelarią Prawa Gospodarczego Wiński

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
T. (+48) 71 79 400 90
F. (+48) 71 79 400 91
T. (+48) 22 122 88 42

godziny

Pn - Pt: 900- 1700
Sb - Nd: nieczynne

Wpisz swoje imię
Nr telefonu
Wpisz swój adres email adres email niewaściwy
Wpisz swoją wiadomość

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marek Wiński z siedzibą przy ul. Partyzantów 101/4, 51-679 Wrocław. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi zapytania ofertowego. Masz prawo do wglądu, poprawiania i żądania usunięcia danych. Więcej: Polityka prywatności

Biuro Wrocław

ul. Leszczyńskiego 4 lok. 80
50-078 Wrocław

filia warszawa

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa